TAŃCZYMY DLA BABCI I DZIADKA

Z okazji Święta Babci i Dziadka dzieci z naszego przedszkola, uczęszczające na zajęcia dodatkowe z tańca, przygotowały mały występ, który został nagrany przez Panie Nauczycielki i zostanie udostępniony na przedszkolnym Facebooku, aby Babcie i Dziadkowie mogli je sobie obejrzeć. W obecnej sytuacji, gdy nie możemy zapraszać gości do przedszkola, właśnie za pomocą nowoczesnych technologii pragniemy połączyć się z naszymi kochanymi Babciami i Dziadkami i w ten nieco odmienny od dotychczasowych sposób, wyrazić im naszą miłość i wdzięczność. W podobny sposób zostały przygotowane występy poszczególnych grup z piosenkami, wierszami i życzeniami. W małej fotorelacji możemy zaglądnąć za kulisy nagrań tutaj.         

michaltaniec

2

Copyright © 2021. Niepubliczne Przedszkole Parafialne im. św. Michała Archanioła  Rights Reserved.