ŚW. JÓZEF OPIEKUN NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY I OPIEKUN NASZYCH RODZIN - KONKURS

7ff98940ef82b55cd0502ea9293eac05

W Roku Świętego Józefa w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs plastyczny pt.: "Św. Józef Opiekun Najświętszej Rodziny i Opiekun naszych rodzin". W konkursie mogły wziąć udział prace wykonane samodzielnie lub rodzinnie. Zaproszenie do wykonania samodzielnych prac otrzymali również dorośli członkowie naszych rodzin. I w tym miejscu wypada bardzo gorąco podziękować wszystkim  małym i dorosłym artystom. Św. Józef z pewnością w niebie się raduje i wszystkim pokazuje swoje piękne portrety wyeksponowane na wystawie w Głogowie Młp. w naszym przedszkolu. Dziękujemy dzieciom i ich pomocnikom: rodzicom, rodzeństwu, babciom i dziadkom. Dziękujemy też mamusiom: p. Eli, p. Uli, p. Madzi oraz tatusiowi, p. Damianowi, za podzielenie się swoimi talentami, a także p. Ani za napisanie pięknej ikony św. Józefa. Zapraszamy serdecznie do naszej galerii tutaj

michaljozef

Copyright © 2021. Niepubliczne Przedszkole Parafialne im. św. Michała Archanioła  Rights Reserved.