JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI

        MOTYLKI          

#challengeniebieskiemotyle2021
„JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”
   

Pod takim hasłem jako nauczycielki przedszkola Św. Michała Archanioła przyłączyłyśmy się do wyzwania zainicjowanego przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Włączyłyśmy się tym samym w akcję upamiętniającą Światowy Dzień Autyzmu przypadający 2 kwietnia i mający na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. „Nieznane” zagadnienia mogą wzbudzać lęk, niezrozumienie, rodzić też niewłaściwe przekonania i zachowania. Zajęcia z dziećmi na temat autyzmu były doskonałą okazją do poznania i zrozumienia tego zaburzenia, budowania akceptacji i empatii.
Do tego wyzwania nominowała mnie Pani Ania wraz ze swoimi Wychowankami z Oddziału przedszkolnego ZSP nr7. Serdecznie dziękujemy za nominacje i możliwość przyłączenia się do akcji. Podjęliśmy to wyzwanie, ponieważ to niezwykle ważna i szlachetna inicjatywa.

187273413 509916280198839 4653448429246903485 n

michalpowrocmy1

 

Grupa starszaków nominowała:
1. Grupę średniaków , Niepubliczne Przedszkole im Św. Michała Archanioła w Głogowie Małopolskim wraz z panią Olą,
2. Grupę zerówki- Niepubliczne Przedszkole im. Św. Michała Archanioła w Głogowie Małopolskim, na czele z panią Madzią wraz z grupą 6 - latków.
3. Szkoła Podstawowa nr.2 im. Mikołaja Kopernika w Dąbrowie Tarnowskiej klasa 2a, wraz z wychowawczynią Justyną Wajdą.

Kolejne grupy z naszego przedszkola podjęły wezwanie i w ten sposób wsparcie dla osób dotkniętych autyzmem poszło dalej, do kolejnych nominowanych grup i placówek. Dobru nie wolno stawiać tamy, dlatego życzymy wszystkim nominowanym wytrwałości i odwagi w podejmowaniu wyzwania. Migawki z naszych zmagań tutaj.

Copyright © 2021. Niepubliczne Przedszkole Parafialne im. św. Michała Archanioła  Rights Reserved.