PRZEDSZKOLNY BAL ŚWIĘTYCH

Pod koniec października nasze przedszkole zamieniło się w Niebo. A to za sprawą naszych przedszkolaków, które wystrojone przez rodziców ruszyły do wspólnej zabawy i taców. W każdej sali można było spotkać całą gromadkę aniołków i świętych, a ile przy tym było radości..... Taki bal, to dowód na to, że świętość nie jest smutna, a niebo jest nieustannym świętowaniem i pełnią radości. Św. Augustyn radzi: człowieku, naucz się tańczyć, bo aniołowie w niebie nie będą wiedzieli, co z tobą robić. Tych, którzy jeszcze nie umieją tańczyć po anielsku, zapraszamy do naszego przedszkola. Na balu byli prawdziwie świetni tancerze. Słowem, ten punkt dostania się do nieba mają zaliczony. Krótka fotorelacja z balu tutaj.

michalbalowanie

aniołekaniołekaniołek

Copyright © 2022. Niepubliczne Przedszkole Parafialne im. św. Michała Archanioła  Rights Reserved.