#SzkołaDoHymnu

    Nasze przedszkolaki uczciły 103 Rocznicę Odzyskania Niepodległości pięknym montażem słowno - muzycznym przygotowanym przez grupę Starszaków ze swoimi Paniami. Słuchając treści i wykonania piosenek oraz tekstów recytowanych, można było poczuć mocniejsze bicie serca oraz dumę z tego, że jesteśmy Polakami. Szczególnie wzruszająco brzmiały wykonywane przez dzieci pieśni i piosenki patriotyczne, których treści jeszcze z pewnością do końca nie rozumiały, ale wyrażały ich dziecięcą miłość do Ojczyzny. Punktem kulminacyjnym była godzina 11. 11, gdy w duchowej łączności z dziećmi i młodzieżą wielu szkól w Polsce mogliśmy odśpiewać z dumą i wzruszeniem "Mazurka  Dąbrowskiego", w ramach akcji #SzkołaDoHymnu, zainicjowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Fotogaleria tutaj.                        

michadohymnu

          niepodległość

Copyright © 2022. Niepubliczne Przedszkole Parafialne im. św. Michała Archanioła  Rights Reserved.