PRZEDSZKOLNY MICHAYLAND W MIEJSCU PIASTOWYM

Z okazji obchodów Setnej Rocznicy Urodzin Czcigodnej Służebnicy Bożej Matki Anny Kaworek, Siostry Michalitki zaprosiły dzieci przedszkolne do Miejsca Piastowego na MICHAYLAND dla przedszkolaków. Z naszego przedszkola wyjechały na tę uroczystość dzieci 5 i 6 letnie ze swoimi opiekunami. Spotkanie rozpoczęło się w sali teatralnej ośrodka młodzieżowego Księży Michalitów, gdzie dzieci obejrzały przedstawienie o Matce Annie, przygotowane przez rodziców dzieci z michalickiego przedszkola w Krakowie. Potem nastąpiło przejście do Krypty Matki Anny w domu sióstr. Tam dzieci powitała i poprowadziła modlitę Matka Generalna Sióstr Michalitek Julia Szteliga. W dalszej części, to już czekały na dzieci atrakcje w postaci bańkowego szaleństwa, zabaw sportowych, zabaw na dmuchańcach, spotkania z policją i strażakami, zabaw integracyjnych z tancerzami lednickimi z Jasła, zabaw kreatywnych, loterii, w której nie ma pustych losów. W międzyczasie posiłek na świeżym powietrzu, a w górze piękne, ale nie upalne słońce. Z sercami pełnymi przeżyć i radości, wracaliśmy do Głogowa. W drodze niektórzy z nas regenerowali siły podczas słodkiej drzemki. Było super!!!!. Fotogaleria tutaj.

michalmichajland

Dzieci bawiące się koło tęczy

Copyright © 2022. Niepubliczne Przedszkole Parafialne im. św. Michała Archanioła  Rights Reserved.