Nasze najstarsze przedszkolaki odwiedziły szkolę podstawową w Głogowie Młp., gdzie uczestniczyły w pierwszej szkolnej lekcji. Zasiadły w ławkach jak prawdziwi uczniowie, wykonywały postawione im zadania, zgłaszały się do odpowiedzi i miały możliwość spotkać swoje koleżanki i kolegów, których rok temu pożegnały w przedszkolu. Było też małe zwiedzanie szkoły i wspólne, pamiątkowe zdjęcie, a na dowód tego, że szkoła, to nie tylko nauka, po zakończonej lekcji była chwila relaksu na placu zabaw. Fotogaleria tutaj.

Dwie nasze najstarsze grupy odwiedziły, podczas całodniowej wycieczki, siedlisko "Janczar" w Pstrągowej. Był to czas spotkania z koniami z możliwością przejażdżki konnej, zabaw interaktywnych i sprawnościowych. Dzieci robiły kule musujące do kąpieli z naturalnych składników, posiliły się pierogami i zostało jeszcze czasu na plac zabaw, bo pogoda dopisała. Fotogaleria tutaj.

Nasze Maluszki odwiedziły salę zabaw "PSIKUS", gdzie spędziły czas na wesołej i bardzo aktywnej zabawie. W tych małych ciałkach drzemią niespożyte siły. Fotogaleria tutaj.

Nasze najstarsze przedszkolaki z okazji Dnia Dziecka wyruszyły na lody. SMACZNEGO !!! Fotogaleria tutaj.

W Dniu Dziecka, nasze Średniaki odwiedziły salę zabaw "PSIKUS" w Głogowie Młp., gdzie miło spędziły czas na wesołych zabawach ruchowych i sprawnościowych. Fotogaleria tutaj.

Dzieci z naszej Zerówki odwiedziły chorych przebywających w sąsiadującym z naszym przedszkolem Zakładzie Opiekuńczo - Pielęgnacyjnym. Była to już kolejna wizyta w tym miejscu. Tym razem dzieci wystąpiły przed tamtejszą publicznością z piosenkami o Matce Bożej. Był to głównie repertuar z niedawnego konkursu Maryjnego, który odbył się w naszym przedszkolu. Część pieśni dzieci wykonały wspólnie z chorymi. Na zakończenie tego spotkania nasza p. Małgosia zaintonowała Litanię do Matki Bożej. Przed wyjściem dzieci odwiedziły jeszcze Pana Jezusa w tamtejszej kaplicy. Fotogaleria tutaj.

Trochę wcześniej niż zwykle, ale za to w bardzo radosnej atmosferze świętowaliśmy Dzień Dziecka w naszym przedszkolu. Pogoda dopisała, a sił i zapału do wspólnej zabawy nikomu nie brakowało. Brawo, dziecięce lata. Fotogaleria tutaj.

