POGADANKA O ZDROWIU

Zdrwoie jest bez wątpienia bardzo cenną wartością. Jak jest ono ważne wiedzą bez wątpienia bardzo dobrze rodzice zatroskani o zdrowie swoich dzieci. One same jeszcze nie bardzo rozumieją, jaki wielkim jest ono skarbem. Aby pomóc im ten skarb docenić i nauczyć się troski o niego, w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z medycznymi pracownikami CENTRUM MEDYCZNEGO NIWA w Głogowie Małopolskim. Przedszkolaki nie tylko posłuchały opowieści o zdrowiu, ale był też czas, by same mogły dla misia wykonać niektóre zabiegi, które same w sobie nie są przyjemne, jak np. zastrzyki, ale bardzo pomocne w powrocie do zdrowia. Miś, który z paniami odwiedził nasze przedszkole, z pewnością po dziecięcych zastrzykach, opatrunkach i bandażach poczuł się o wiele lepiej. Fotogaleria tutaj.

michallekarz

doktorgif