foto1
"Dziec­ko jest chodzącym cu­dem, je­dynym, wyjątko­wym i niezastąpionym."
foto1
"Trzy rzeczy zos­tały z ra­ju: gwiaz­dy, kwiaty i oczy dziecka."
foto1
"Dziec­ko to Skarb naj­większy, skry­wa w so­bie ta­jem­ni­ce uczuć. "
foto1
"Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym."
foto1
"Spójrz w oczy dziecka - zobaczysz Boga."
Niepubliczne Przedszkole Parafialne im. Św. Michała Archanioła powstało w 2008 roku w wyniku inicjatywy Ks. Proboszcza Adama Samela w porozumieniu ze Zgromadzeniem Sióstr Michalitek. Organem Prowadzącym Przedszkole jest Proboszcz Parafii Trójcy Świętej w Głogowie Małopolskim, natomiast urząd Dyrektora piastuje obecnie Siostra Michalitka Anna Sokulska.Kliknij tutaj

Kadra 2018/2019

Dyrektor Przedszkola

 - s. mgr Anna Sokulska


Grupa 2,5 - 3 latków

 Nauczyciele:

- mgr Katarzyna Surowiec „Bogatym nie jest ten kto posiada, lecz ten kto daje. - św. Jan Paweł II. Pracą w przedszkolu chcę przekazać dzieciom co jest w życiu najważniejsze. Bardzo cenię sobie szczerość, a nie toleruję kłamstwa.

DSC 4327

- mgr Ewelina Żmuda

Pomoc nauczyciela:

- Sabina Oszust


Grupa 4 - latków

 Nauczyciele:

- mgr Ewa Reczek - Kawa

Pomoc nauczyciela:

- Małgorzata Plizga

DSC 9569


Grupa 5 - latków

 Nauczyciele:

- mgr Magdalena Kowal

- mgr Aleksandra Maik

Pomoc nauczyciela:

- Krystyna Sondej

DSC 9583


Grupa 5, 6 - latków

Nauczyciel:

- mgr Barbara Sikora - nauczyciel wychowania przedszkolnego. Wyborem takiego kierunku nauczania było to, że bardzo lubię pracować z dziećmi. Praca ta daje mi wiele satysfakcji i radości, a także ogromne poczucie spełnienia, kiedy mogę zobaczyć jak maluch rozwija się na moich oczach.

DSC 9510
- lic. Joanna Saj - Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji i sprawia mi wiele radosci. Prywatnie jestem osoba odpowiedzialną, sumienną i energiczną. Lubię aktywnie spędzać czas, często podróżując i odkrywając ciekawe miejsca i kultury. Piorytetem mojej pracy będzie uśmiech na twarzy dziecka.
 
DSC 4184

  Pomoc nauczyciela:
- Ewa Pastuła


Grupa 6 - latków

   Nauczyciele:

s. mgr Eliza Włodyka

 DSC 9525

- mgr Kinga KiwakPersonel obsługi:
- Dorota Zając

DSC 4330

- Zofia Pięta

DSC 4336

- Małgorzata Szeliga

DSC 4334

- Elżbieta Myśliwiec

- Witold Krzyśko